İzmir'de 5 polikliniğimizle hizmetinizdeyiz
Modern diş hekimliği ve radyoloji cihazları kullanılarak hastalarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.
Buruksizm

Genellikle uyku sırasında görülen bilinç dışı olarak çene eklemlerinin sıkmasına denir

Çene Cerrahisi

Çene yüz cerrahisi, diş hekimliğinde genelde lokal anestezi, gerektiğinde de genel anestezi altında uygulanan operasyonel tedavi işlemidir.

Çocuk Diş Hekimliği

Çocuğunuz dişlerini kendi başına fırçalamak istediğinde onu destekleyiniz ve sonrasında mutlaka siz de tekrar fırçalayınız.

Diş Eti Hastalıkları

Ağız içindeki dişler ve implantların çevresindeki sert ve yumuşak dokuları inceleyen, hastalıkların tanı ve tedavi işlemlerini yapan bölümdür.

Endotonti

Endodonti diş pulpası (damar-sinir paketini barındıran canlı doku) ve dişi çevreleyen dokularla ilgili hastalıkların teşhisi ve tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği branşıdır.

Estetik Diş Hekimliği

Kayıp diş dolgularını, estetik görünümünü kaybetmiş eski dolguları güvenli, etkili ve kısa zamanda restore işlemidir

Estetik Gülüş Tasarımı

Estetik diş hekimliğinin en önemli enstrümanı GÜLÜŞ Tasarımıdır

Hareketli & Sabit Protez

Hareketli Ve Sabit Protez tek diş eksikliği veya total dişsizlik problemlerinde implant ve üzerine tasarlanan protezler ile yapılmaktadır.

İmplant

Kısmi ve Tam diş eksikliklerinde ihtiyaç duyulan kuron,köprü,hareketli protezlerinin desteklenmesi veya ortodonti tedavilerde sabit destek olarak kullanmak amaçlı cerrahi olarak çene kemiğinin içine yerleştirilen akrajlardır.

Lamine Diş

Dişin sadece ön yüzeyine uygulanarak yapılan porselen yaprak seramik bir tedavi şeklidir.

Ortodontik Tedavi

Ortodonti yani çene yüz ortopedisi, alt ,üst çenenin ve bunların üzerinde yer alan dişlerin düzensizliklerinin teşhis ve tedavi işlemleridir

Pembe Estetik

Gülüş estetiğinde Pembe estetik olarak adlandırdığımız diş eti estetiği tedavinin temeli sayılabilir

Protetik Diş Hekimliği

Dişlerin kısmi veya tam kayıplarında çene yüz dokularıyla uyumlu bir şekilde yapay olarak yerine yenilerinin yapılması işlemidir

Zirkonyum

Uzun yıllardır kullanılan metal destekli porselenlerde ışık geçirgenliği olmadığı için istenilen estetik sağlanmadığından farklı bir restorasyon ihtiyacı doğmuştur.