İzmir'de 5 polikliniğimizle hizmetinizdeyiz
Verdiğimiz hizmetler.
Bruksizm İzmir

İzmir Diş sıkma bruksizm tedavisi konusunda bilgi almak, diş sıkma tedavisi fiyatları karşıyaka ayrıca bostanlı diş sıkma tedavisi hakkında sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Çocuk Diş Tedavileri

Çocuk diş hekimi İzmir, Karşıyaka pediatrik diş, süt dişi dolgusu fiyatları, çocuk diş tedavisi izmir, bostanlı çocuk diş, bozyaka çocuk diş, yeşilyurt çocuk diş tedavisi konularında sitemizden bilgi alabilir, uzman doktorlarımızdan muayene olabilirsiniz.

Diş Eti Hastalıkları

Ağız içindeki dişler ve implantların çevresindeki sert ve yumuşak dokuları inceleyen, hastalıkların tanı ve tedavi işlemlerini yapan bölümdür.

Entodonti

Entodonti diş pulpası (damar-sinir paketini barındıran canlı doku) ve dişi çevreleyen dokularla ilgili hastalıkların teşhisi ve tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği branşıdır.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği, Bonding, diş beyazlatma, lamine diş, zirkonyum diş, implant, pembe estetik (Diş eti estetiği), Ortodonti ve protez diş gibi tedavileri bünyesinde toparlayan ve sonucunda estetik gülüş tasarımını meydana getiren diş hekimliği becerisidir.

Estetik Gülüş Tasarımı

Estetik açıdan görünümü bozuk, memnuniyetsizlik oluşturan dişler ve diş etlerinin, hastaların yüz şekilleri ve gereksinimlerine göre uygulanan doğal ve estetik görünüme kavuşturulması işlemidir.

Hareketli & Sabit Protez

Hareketli Ve Sabit Protez tek diş eksikliği veya total dişsizlik problemlerinde implant ve üzerine tasarlanan protezler ile yapılmaktadır.

İmplant

Diş implantı kron, köprü, hareketli diş protezi, yüz protezi gibi diş protezlerini desteklemek veya ortodontik tedavilerde sabit destek olarak kullanmak için çene kemiği ya da kafatası kemiklerinin içine cerrahi uygulama ile yerleştirilen tıbbi akrajlardır.

Lamine Diş

Lamine diş sağlam diş dokusunda, inceltme tekniği kullanılarak uygulanan kaplama yöntemlerinden biridir. Ayrıca yaprak kaplama adıyla da bilinir.

Ortodontik Tedavi

Ortodonti yani çene yüz ortopedisi, alt ,üst çenenin ve bunların üzerinde yer alan dişlerin düzensizliklerinin teşhis ve tedavi işlemleridir

Pembe Estetik

Gülüş estetiğinde Pembe estetik olarak adlandırdığımız diş eti estetiği tedavinin temeli sayılabilir

Protetik Diş Hekimliği

Dişlerin kısmi veya tam kayıplarında çene yüz dokularıyla uyumlu bir şekilde yapay olarak yerine yenilerinin yapılması işlemidir

Zirkonyum

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte diş hekimliğinde de daha estetik daha dayanıklı materyaller ortaya çıkmıştır. Zirkonyum da bu materyallerden biridir.