İzmir'de 5 polikliniğimizle hizmetinizdeyiz

Hakkımızda Bilmek İstedikleriniz..

Çalışma Saatleri
  • Hafta İçi 08:00 - 00:00
    Cumartesi 08:00 - 00:00
    Pazar 08:00 - 00:00
İletişim Bilgileri
Mesajınızı Yazın

2013 yılında ağız ve diş sağlığı alanında en iyi hizmeti sunma hedefiyle ‘’Yeşilyurt Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’’ İzmir ‘in Karabağlar ilçesinin Yeşilyurt semtinde ilk şubesinde hasta kabul etmeye başlamıştır.  Hastalarımızdan gelen talepleri değerlendirerek, daha yakından hizmet vermek ve daha fazla hastaya ulaşmak için Kemalpaşa, Balçova, Bostanlı ve Bozyaka şubelerini de hizmete açmıştır.

Polikliniklerimizde her türlü ağız ve diş sağlığı tedavisi   uygulanmaktadır.

Bununla birlikte ağız mukozasının anatomisini ve hastalıklarını inceleyen, bu dokularda oluşabilecek hastalıklarla ilgili korunma, teşhis ve tedavileri bu bölümdeki uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilir.

Kliniğimize gelen hastalarımız şikâyetleri doğrultusunda tedavilerine başlamadan önce oral diagnoz kliniklerinde diş hekimlerimiz tarafından muayene olurlar. Eğer gerek görülürse radyografileri alınmak üzere radyoloji kliniğine yönlendirilir ve kendilerine tedavi planlaması detaylı bir şekilde hazırlanır.

Bütün şubelerimiz hafta içi ile beraber hafta sonu tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Yaşlı ve engelli hastaların ağız ve diş sağlığı hizmeti almakta çektikleri zorlukları göz önünde bulunduran sağlık kuruluşumuz fiziki şartlarını yeni yönetmeliğe uygun olarak engelli hastaların rahatça hizmet alabileceği şekilde düzenlemiştir.

ISO 9001 Standartlarında hizmet vermekteyiz